Název akce: 14. ročník Sršské devítky
61. závod Zimního poháru Srchu 
1. závod sezóny 2016/2017
Místo a datum:  Srch, středa 2.11.2016
Pořadatel:  SK Srch
Ředitel závodu:  Jirásko Lubomír
Hlavní rozhodčí:  RNDr. Zajíc Jan
Výsledky zpracoval: RNDr. Zajíc Jan
Poznámka: teplota +7 oC, polojasno, čerstvý Z vítr; trať suchá;
běželo se na 1 805 m dlouhém - certifikovaným měřičem
změřeném - silničním okruhu obcí při pouličním osvětlení;
povrch (až na krátký cca 70 m dlouhý terénní úsek) asfalt.
Závody proběhly bez protestů a bez zranění.
Délka trati - 9 025 m (5 okruhů)
poř. kat. přijmení jméno ročník   oddíl výkon st. č.
1 B 1 Vokolek Michal 72 AC Pardubice 31,41 2
2 A 1 Majoroš Michal 86 Police nad Metují 31,43 23
3 A 2 Rohlík Václav 80 AC Pardubice 32,14 17
4 A 3 Hradecký Jaromír 84 Skuteč 32,19 32
5 B 2 Doucha Jiří 71 Hvězda Pardubice 33,52 18
6 A 4 Lán Filip 80 Slavia OB Hradec Králové 33,55 19
7 B 3 Berka Luděk 72 Atletika Rtyně v Podkrkonoší 34,06 31
8 F 1 Metelková Táňa 72 Sokol Hradec Králové 34,11 15
9 C 1 Svoboda Mojmír 66 Hvězda Pardubice 34,36 33
10 B 4 Mittner Leoš 71 SCP Pardubice 35,16 24
11 A 5 Metelka Ondřej 01 OK 99 Hradec Králové 35,41 16
12 A 6 Uher Tomáš 85 Lázně Bohdaneč 36,04 20
13 C 2 Lederer Vladimír 62 Cyklo RD Pardubice 36,17 13
14 A 7 Moravec Filip 92 Pardubice 36,49 29
15 A 8 Novák Pavel 81 KRB Chrudim 36,52 36
16 F 2 Kozáková Denisa 79 Hvězda Pardubice 37,00 44
17 B 5 Sláma Martin 68 ACL 130 Autocentrum Luňák 37,01 26
18 C 3 Vejběra Jan 66 CYKLO POKR Hradec Králové 37,48 12
19 B 6 Prix Rudolf 68 SK OMT Pardubice 37,49 41
20 A 9 Štys Pavel 78 Retia Pardubice 37,54 42
21 A 10 Bedroš Roman 88 Retia Pardubice 37,58 35
22 C 4 Schaffer Petr 60 Mlýn Janderov 38,00 28
23 A 11 Ločárek Pavel 77 Pardubice 38,04 3
24 E 1 Čerenkova Petra 99 TJ Sokol Hradec Králové 38,49 4
25 C 5 Zeman Antonín 61 Dědek 38,52 22
26 B 7 Nádhera Petr 67 Nádhera Bike 39,35 5
27 D 1 Bříza Vladimír 51 KRB Chrudim 39,40 7
28 E 2 Hronová Markéta 90 Czech Tri K. Team 40,05 25
29 E 3 Šimáková Klára 83 Hradec Králové 40,25 8
30 F 3 Vejběrová Eva 76 CYKLO POKR Hradec Králové 40,32 11
31 E 4 Schwaningerová Petra 82 Rock Machine Cyklomax 40,52 10
32 B 8 Novák Viktor 76 www.kalirna.cz 41,29 38
33 A 12 Novotný Jan 98 UNO Srch 42,29 43
34 F 4 Krátká Anna 69 Hvězda Pardubice 42,33 45
35 B 9 Hromádko Jaroslav 71 AČR - Vojenská policie Pce 44,44 39
36 C 6 Kraus Václav 64 Cyklokraus Přelouč 44,51 21
37 B 10 Němec Václav 73 Pardubice 45,28 34
38 B 11 Kubias Ondřej 74 Pardubice 45,36 40
39 D 2 Krajč Zdeněk 54 Trutnov 46,18 1
40 G 1 Hellerová Hana 61 Hradec Králové 47,10 9
41 D 3 Tučný Jan 47 MK Pardubice 48,44 37
42 D 4 Doležal Stanislav 38 BK Pardubice 50,53 14
43 F 5 Berná Eva 76 Run 4 Fun 54,06 27
44 F 6 Nádherová Hana 68 Nádhera Bike 61,12 6
45 D 5 Vorel Milan 40 Slatiňany 68,15 46
B Zoubek Michal 73 Pardubice DNF 30
Délka trati - 1 805 m (1 okruh)
poř. kat. přijmení jméno ročník   oddíl výkon
1 M 1 Jirásko Josef 01 SK Srch 7,07
2 Ž 1 Metelková Michaela 05 OK 99 Hradec Králové 7,07
3 Ž 2 Malochová Alžběta 11 SK OMT Pardubice 7,28
4 M 2 Metelka Tomáš 08 OK 99 Hradec Králové 7,43
5 M 3 Maloch Václav 08 SK OMT Pardubice 10,38