Název akce: 77. závod Zimního poháru Srchu 
2. závod sezóny 2019/2020
Místo a datum:  Srch, středa 11.12.2019
Pořadatel:  SK Srch
Ředitel závodu:  Jirásko Lubomír
Hlavní rozhodčí:  RNDr. Zajíc Jan
Výsledky zpracoval: RNDr. Zajíc Jan
Poznámka: teplota -2 oC, jasná měsíčná noc, mírný JV vítr; 
trať suchá;
běželo se na 1 805 m dlouhém certifikovaném silničním
okruhu obcí při pouličním osvětlení;
povrch (až na krátký cca 70 m dlouhý terénní úsek) asfalt.
Závody proběhly bez protestů a bez zranění.
Délka trati - 9 025 m (5 okruhů)
poř. kat. přijmení jméno ročník   oddíl výkon st. č.
1 B 1 Randa Drahomír 74 Stěžery 32,00 2
2 A 1 Metelka Ondřej 01 OK 99 Hradec Králové 32,40 10
3 A 2 Rohlík Václav 80 AC Pardubice 34,17 15
4 B 2 Kratochvíl Miloš 75 Hvězda Pardubice 35,07 22
5 F 1 Metelková Táňa 72 Sokol Hradec Králové 35,14 9
6 A 3 Tomášek Michal 88 Maleč Tým 35,59 5
7 B 3 Doucha Jiří 71 Hvězda Pardubice 36,44 6
8 B 4 Štys Pavel 78 Retia Pardubice 36,48 20
9 B 5 Venzara David 76 Ohrazenice 38,07 35
10 B 6 Jonáš Radek 76 SK Srch 39,01 26
11 A 4 Vít Tomáš 83 Pardubice 39,05 7
12 D 1 Prchal Pavel 59 Cyklo sport KERN 39,06 24
13 E 1 Janáčková Nina 88 Café Bajer Pardubice 39,32 27
14 A 5 Dubský Marek 91 Pardubice 39,37 25
15 A 6 Švajgl Martin 90 Pardubice 40,38 19
16 E 2 Kičinová Erika 91 KPA Pardubice 41,01 21
17 F 2 Horáková Jana 71 Café Bajer Pardubice 42,04 28
18 C 1 Nádhera Petr 67 Nádhera Bike 42,43 8
19 B 7 Jirák Roman 75 Břehy u Přelouče 42,49 12
20 C 2 Voženílek Miroslav 69 Dračí lodě Ponorka Pardubice 43,55 30
21 A 7 Vosáhlo Radek 84 Pardubice 44,07 17
22 E 3 Doležalová Zora 88 Pohránov 44,07 16
23 F 3 Kratochvílová Šárka 77 SPV Sezemice 44,44 23
24 B 8 Hudský Kamil 73 Kajman Run 45,08 18
25 G 1 Zavřelová Jana 68 Zavři Němčice 45,14 13
26 D 2 Bednář Josef 50 Počaply 46,44 14
27 C 3 Horák Leoš 64 Café Bajer Pardubice 46,56 29
28 D 3 Petržílek Zdeněk 55 KRB Chrudim 50,38 1
29 F 4 Baboříková Martina 80 Mnětice 51,25 33
30 B 9 Jirásko Lubomír 71 SK Srch 51,30 31
31 G 2 Šternerová Hana 63 Hradec Králové 52,35 3
32 C 4 Kolakovský Robert 69 Rock Machine Cyklomax 52,36 11
33 G 3 Hellerová Hana 61 Hradec Králové 52,38 4
34 F 5 Janáčková Kateřina 75 Pardubice 53,24 34
× × Šlaichrt Matěj 88 Triathlon Team Chrudim DNF 32
V Pardubicích 11.12.2019