Název akce: 78. závod Zimního poháru Srchu 
3. závod sezóny 2019/2020
Místo a datum:  Srch, středa 8.1.2020
Pořadatel:  SK Srch
Ředitel závodu:  Jirásko Lubomír
Hlavní rozhodčí:  RNDr. Zajíc Jan
Výsledky zpracoval: RNDr. Zajíc Jan
Poznámka: teplota +3 oC, zataženo, déšť, slabý JZ vítr; trať mokrá;
běželo se na 1 805 m dlouhém certifikovaném silničním
okruhu obcí při pouličním osvětlení;
povrch (až na krátký cca 70 m dlouhý terénní úsek) asfalt.
Závody proběhly bez protestů a bez zranění.
Délka trati - 9 025 m (5 okruhů)
poř. kat. přijmení jméno ročník   oddíl výkon st. č.
1 B 1 Randa Drahomír 74 Stěžery 32,05 8
2 B 2 Kratochvíl Miloš 75 Hvězda Pardubice 32,16 24
3 B 3 Pradáč Leoš 70 Maleč Tým 35,43 6
4 B 4 Doucha Jiří 71 Hvězda Pardubice 35,48 1
5 A 1 Vaníček Vojtěch 85 Zavři Němčice 36,30 31
6 A 2 Tomášek Michal 88 Maleč Tým 36,42 17
7 A 3 Dubský Marek 91 Pardubice 37,34 21
8 B 5 Štys Pavel 78 Retia Pardubice 37,47 33
9 A 4 Štěpánek Martin 93 Podhořany 37,56 9
10 A 5 Vít Tomáš 83 Pardubice 38,00 2
11 E 1 Janáčková Nina 88 Café Bajer Pardubice 38,33 14
12 A 6 Švajgl Martin 90 Pardubice 38,36 23
13 A 7 Kubík Jakub 93 Vejvanovice 38,42 28
14 E 2 Zavřelová Barbora 92 Zavři Němčice 38,45 32
15 D 1 Prchal Pavel 59 Cyklo sport KERN 38,48 36
16 A 8 Šlaichrt Matěj 88 Triathlon Team Chrudim 38,53 15
17 B 6 Venzara David 76 Ohrazenice 39,46 40
18 B 7 Jirák Roman 75 Břehy u Přelouče 40,13 16
19 B 8 Jonáš Radek 76 SK Srch 40,59 42
20 A 9 Němec Václav 87 Maleč Tým 41,02 18
21 C 1 Nádhera Petr 67 Nádhera Bike 41,14 10
22 E 3 Nováková Andrea 89 Přelouč 41,19 3
23 C 2 Schaffer Petr 60 Mlýn Janderov 41,22 27
24 F 1 Horáková Jana 71 Café Bajer Pardubice 42,09 30
25 E 4 Doležalová Zora 88 Pohránov 43,32 13
26 C 3 Voženílek Miroslav 69 Dračí lodě Ponorka Pardubice 43,40 37
27 B 9 Němec Václav 73 Pardubice 45,18 39
28 B 10 Hudský Kamil 73 Kajman Run 45,46 19
29 B 11 Tomášek Filip 78 Stěžery 47,45 7
30 D 2 Bednář Josef 50 Počaply 47,51 26
31 B 12 Jirásko Lubomír 71 SK Srch 48,06 25
32 C 4 Horák Leoš 64 Café Bajer Pardubice 48,13 29
33 F 2 Baboříková Martina 80 Mnětice 48,41 38
34 A 10 Kruliš Jan 91 Pardubice 48,42 22
35 D 3 Petržílek Zdeněk 55 KRB Chrudim 49,44 5
36 A 11 Tužil Vojtěch 87 Břehy u Přelouče 50,49 4
37 G 1 Hellerová Hana 61 Hradec Králové 51,22 12
38 D 4 Bajer Miloslav 55 Café Bajer Pardubice 52,49 20
39 G 2 Šternerová Hana 63 Hradec Králové 55,00 11
40 E 5 Jonášová Lenka 85 SK Srch 59,36 41
B Pozler Tomáš 76 SK OMT Pardubice DNF 35
V Pardubicích 8.1.2020